Erasmus+ DODATOČNÁ VÝZVA prihlášky na letný semester 2022/23

Vážení študenti,

Ak ešte stále váhate, či vycestovať do zahraničia počas štúdia, máte možnosť rozhodnúť sa už len tento mesiac.

Možnosť  prihlásiť sa na Erasmus+ študijný pobyt alebo stáž a získať grant na ich absolvovanie

v letnom semestri 2022/2023 je do 26.10.2022.

Prihlášku je potrebné doručiť fakultnému koordinátorovi Erasmus+ mobilít za Stavebnú fakultu:

Mgr. Zuzana Pudíková, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., poschodie 2, AE 205

- Fakultný koordinátor E+ mobilít je nápomocný pri praktických záležitostiach spojených so všetkými fázami študentskej mobility.

- V prípade, ak potrebujete poradiť, môžete sa obrátiť aj na mňa (prodekanka pre rozvoj a zahraničné vzťahy)

Viac informácií nájdete tu:

Tešíme sa na všetkých záujemcov :)