Habilitačná prednáška a obhajoba habilitačnej práce Ing. Petry Bujňákovej, PhD.

Dekan Stavebnej fakulty Žilinskej univerzity v Žiline v zmysle ustanovení Vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 246/2019 Z. z. o postupe získavania vedecko-pedagogických titulov a umelecko-pedagogických titulov docent a profesor oznamuje, že dňa 24. mája 2023 o 09:30 hod., sa v zasadacej miestosti dekana SvF AE307 uskutoční verejná habilitačná prednáška a obhajoba habilitačnej práce odbornej asistentky Katedry stavebných konštrukcií a mostov Stavebnej fakulty Žilinskej univerizty v Žiline Ing. Petry Bujňákovej, PhD.

Téma habilitačnej prednášky: "Experimentálna analýza kotevných systémov mostov v havarijnom stave"

Názov habilitačnej práce: "Vybrané problémy prvej generácie kotevných systémov v prefabrikovaných predpätých mostoch"