Zahraničná prednáška – Bridge managment in a changing climate

Katedra stavebných konštrukcií a mostov v spolupráci s Lusófona university v Portugalsku Vás pozývajú na prednášku prof. Eloia Figueireda na tému:

How can smartphones and transfer learning support the adaptation of bridges to climate change?

Prednáška sa bude konať v stredu 19. Apríla 2023 od 10:00 – 10:45 v miestnosti AE 303.

Prenáška je vhodná pre študentov všetkých stupňov štúdia a záujemcov o inovácie. Bude prebiehať v anglickom jazyku.

Prof. Eloi Figueiredo sa v rámci vedecko-výskumnej činnosti venuje Bridge managmentu a monitorovaniu mostov modernými metódami so zameraním na identifikáciu ich poškodenia vplyvom klimatických zmien. Vedecký výskum realizoval v spolupráci s niekoľkými inštitúciami v Európskej únii, Spojených štátoch, Brazílii, Spojenom kráľovstve a Nórsku.