Deň otvorených dverí a Kariérny deň SvF UNIZA

Milí kolegovia, študenti a priaznivci fakulty, srdečne Vás pozývame na Deň otvorených dverí Stavebnej fakulty UNIZA 2023, spojený s Kariérnym dňom pre študentov SvF

ktorý sa uskutoční vo štvrtok 9. 2. 2023 od 8.00 do 14:00 hod.

1. BLOK: 8:00 – 11:30 hod.

2. BLOK: 11:30 – 14:00 hod.

Prečo prísť študovať k nám?

• máme atraktívne študijné programy prepojené s praxou
  • ponúkame externú formu štúdia (PRACUJ&ŠTUDUJ)
  • spolupracujeme s TOP zahraničnými univerzitami v rámci celej Európy
  • sme v unikátnom modernom a zelenom campuse
  • sú k dispozícii nové športoviská a netradičné moderné športy
  • dostupné moderné internáty
  • máte možnosť spolupracovať s praxou počas štúdia
  • dozviete sa o digitalizácii v stavebníctve
  • príď k nám a dozvieš sa viac, lebo žiadna škola ťa nenaučí všetko, ale je len málo takých, na ktorých sa dá stavať...

Na podujatie môžete využiť bezplatnú KYVADLOVÚ DOPRAVU smer Železničná stanica - Univerzita a späť.

Parkovanie je zabezpečené na vyhradených miestach v areáli. Pri vjazde si zoberte žetón.

Pozrite si mapu atrakcií v hlavnej budove a v oddychovej zóne študentov SvF

Skupiny (nad 3 študentov) zaregistrujte sa (REGISTRÁCIA TU).

Na podujatí budú prítomní zástupcovia popredných zamestnávateľov v stavebníctve!

Pozrite si plagát k podujatiu, budeme radi, ak ho poskytnete triednym učiteľom, výchovným poradcom, ale aj jednotlivým študentom.

Pripravené sú súťaže o zaujímavé ceny, firemné stánky s ponukou práce (brigády) a ponúkneme niečo aj pod zub,

Súťaže počas DOD:

• pochváľ sa fotkou z DOD na stories, kde nás označíš, hoď nám follow na @svf.uniza a hráš o slúchadla Marshall,
  • v oddychovej zóne sa môžeš zapojiť do súťaží ako Need for Speed UNIZA a ďalšie, kde budeš hrať napríklad o stavebnicu Merkur, reproduktor SONY, či slúchadla, alebo hernú myšku.

Za návštevu prezentácií študijných programov dostaneš pečiatku na svoj tombolový lístok, získaj aspoň 2 pečiatky a máš šancu na výhru.

Mapa SvF DoD

Sprievodným podujatím je konferencia Geosyntetika 2023 s medzinárodnou účasťou v budove AR.

.A takto sme sa prezentovali na virtuálnom DoD, ktorý sa konal 24. 11. 2022.