Kurz matematiky a deskriptívnej geometrie

Je v prvom rade určený študentom Stavebnej fakulty Žilinskej univerzity v Žiline, ale aj odborníkom z praxe, ktorí majú záujem si rozširovať a upevňovať svoje poznatky a vedomosti.

Miesto konania: AF3A1 (Aula 1) v hlavnej budove Žilinskej  univerzity v Žiline

Termín:                                         od 18. až 22. septembra 2023

Registrácia účastníkov:           18. septembra 2023 od  8.00 do 9.00 v AF3A1 (Aula 1)

Slúži na doplnenie a prehĺbenie vedomostí z matematiky a deskriptívnej geometrie. Kurz matematiky a deskriptívnej geometrie je nepovinný a je organizovaný nad rámec riadneho štúdia. Kurz obsahuje zhrnutie učiva zo stredných škôl, ktorého znalosť je nevyhnutná k úspešnému štúdiu na SvF UNIZA.

Náklady na kurz sú hradené z poplatku, ktorý platia účastníci. Účastníci môžu byť ubytovaní v internátoch Žilinskej univerzity v Žiline, v priestoroch, kde budú ubytovaní aj počas štúdia. Účastníci sa môžu stravovať v stravovacích zariadeniach Žilinskej univerzity v Žiline.

Účastnícky poplatok : 60 Eur

Prihlášky treba poslať do 18. septembra 2023 na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (s označením predmetu ‚KURZ M‘) alebo na adresu:

Katedra stavebnej mechaniky a aplikovanej matematiky

Stavebná fakulta, Žilinská univerzita v Žiline

Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina (s označením na obálke ‚KURZ M‘)

© 2019 Katedra stavebnej mechaniky a aplikovanej matematiky, Stavebná fakulta, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina