Konferencia ČESKO-SLOVENSKÁ mechanika 2024

V dňoch 19. – 21. júna 2024 sa v priestoroch hotela Ensana Splendid v Piešťanoch konala konferencia  ČESKO-SLOVENSKÁ mechanika 2024 .

Konferencia je už tradične organizovaná katedrou mechaniky, jednej z vybraných vysokých škôl. Tento rok sa na  organizovaní podujali kolegovia zo STU v Bratislave, ktorým sa podarilo vytvoriť v prostredí Kúpeľného ostrova Piešťany  výbornú atmosféru.

Konferencie sa každoročne zúčastňujú odborníkov v oblasti stavebnej mechaniky z celého Československa (STU  Bratislava, TU Košice, VUT Brno, VŠB TU Ostrava, ČVUT Praha), s cieľom diskutovať o rôznych témach a výmene  skúseností v oblasti stavebnej mechaniky.

Veľká vďaka patrí organizačnému výboru konferencie za usporiadanie a zaujímavý program tohto podujatia.
Tešíme sa na ďalší ročník.

© 2019 Katedra stavebnej mechaniky a aplikovanej matematiky, Stavebná fakulta, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina