Odborný seminár DIAGNOSTIKA A TECHNOLÓGIE OPRÁV VOZOVIEK

Odborný seminár sa uskutoční dňa 16.02.2023 v Aule AR2 o 10:00 hodine.

Program seminára:

1. prof. Ing. Ján Mikolaj, CSc. (KTMS, SvF, UNIZA): Diagnostika vozoviek, procesné modely hospodárenia s vozovkami, asset managementIng.

2. Matúš Kozel, PhD. (KTMS, SvF, UNIZA): Implementácia diagnostiky vozoviek a systému hospodárenias vozovkami v praxi / Banská Bystrica, Žilina,.../

3. Ing. Ľuboš Remek, PhD. (KTMS, SvF, UNIZA): Metodika stanovenia finančných kritérií na stavbu vozoviekdoc.

4. Dr. Ing. Katarína Zgútová (KTMS, SvF, UNIZA): Kontrola kvality novými skúšobnými metódamidoc.

5. Ing. Juraj Šrámek, PhD. (KTMS, SvF, UNIZA): Životnosť asfaltových zmesí, únavové parametre, hospodárenie s R-materiálomdoc.

6. Ing. Mária Trojanová, PhD. (KTMS, SvF, UNIZA): Celospoločenské náklady v rámci výpočtov ekonomickej efektívnostiIng.

7. Peter Danišovič, PhD. (KTMS, SvF, UNIZA): Bezpečnosť prevádzky tunelov pozemných komunikáciíIng.

8. Štefan Šedivý, PhD. (KTMS, SvF, UNIZA): Moderná diagnostická technika merania a hodnotenia prevádzkovej spôsobilosti vozoviek- diskusia- ukážka diagnostickej techniky

© 2019 Katedra technológie a manažmentu stavieb, Stavebná fakulta, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina