Transport infrastructure in cities
10th INTERNACIONAL CONFERENCE

HLAVNÉ INFORMÁCIE

MIESTO KONANIA: Žilinská Univerzita v Žiline, Stavebná Fakulta v Žiline, Univerzitná 8215/1, Veľký Diel, 010 26 Žilina, budova AR, miestnosť AR1A2

ROKOVACIE JAZYKY: slovenský/český a anglický so simultánnym prekladom

Konferencia sa bude konať na Žilinskej univerzite v Žiline, Univerzitná 1, Žilina. Rokovacie jazyky sú slovenský/český a anglický so simultánnym prekladom. Príspevky budú recenzované a publikované na elektronickom médiu v originálnom jazyku.

Vybrané príspevky budú uverejnené v časopise Communications - Scientific Letters of the University of Žilina, registrovanom v databáze SCOPUS.

Návrh príspevku (názov, anotácia a kľúčové slová) v slovenskom/českom a anglickom jazyku v rozsahu max. 500 slov v každom jazyku zašlite elektronicky prostredníctvom registrácie na webe. Vedecký výbor si vyhradzuje právo vybrať príspevky na prezentáciu na konferencii, prípadne uverejnenie v časopise. Autori vybraných príspevkov budú oslovení na preklad do anglického jazyka pre publikovanie v časopise Communications - Scientific Letters of the University of Žilina.

VLOŽNÉ:

Poplatok / za 1 osobu: 150,- € s DPH  /v cene sú 3x coffee break, 2x obed, 1x el.zborník/
Poplatok za spoločenský večer / za 1 osobu:  20,- € s DPH

1. autor príspevku:

Poplatok za 1. autora príspevku: 80,- € s DPH  /každý ďalší autor platí plnú cenu t.j. 150,-€ s DPH + Poplatok za spoločenský večer / za 1 osobu: 20,- € s DPH/
Poplatok za spoločenský večer / za 1 osobu:  20,- € s DPH

Pracovníci štátnej správy a škôl platia pri zúčastnených 2 osobách vložné len za jednu osobu t.j. 150,-€ s DPH. Uvedená zľava sa nevzťahuje na spoločenský večer, za ktorý platí každá zúčastnená osoba   20,-€ s DPH.

Študenti a doktorandi vstup voľný!

/bez nároku na stravu a konferenčné materiály/!

Možnosti prezentácie firiem budú zabezpečené formou reklamy v zborníku 250,-€ s DPH, posterov 250,-€ s DPH, prípadne komerčným vystúpením 300,-€ s DPH .

Cieľom konferencie je poskytnúť najnovšie poznatky v riešení dopravných problémov v mestách a dáva možnosť osobne prediskutovať Vaše problémy s
odborníkmi v tejto oblasti. Preto veríme, že Vás táto ponuka osloví a tešíme sa na stretnutie s Vami!

Účastnícky poplatok je možné uhradiť do ----------- podľa pokynov v záväznej prihláške - VIĎ PROGRAM KONFERENCIE!

Samosprávy, ktoré už majú zaplatený účastnícky poplatok, môžu nahlásiť účasť ďalšej osoby, ktorá sa konferencie zúčastní zdarma.

MOŽNOSTI UBYTOVANIA:

Ubytovanie si každý účastník konferencie zabezpečuje individuálne

DÔLEŽITÁ INFORMÁCIA

Prihlášku je potrebné zaslať najneskôr do ----------

Požiadavku na reklamu je potrebné zaslať najneskôr do ----------

| Contact Us | ©2006 Juri