Transport infrastructure in cities
10th INTERNACIONAL CONFERENCE

CIEĽ KONFERENCIE

Cieľom konferencie je prediskutovať základné dopravné problémy miest a obcí. Narastajúce dopravné požiadavky nie je možné uspokojiť spôsobom, ktorý by zabezpečil trvalo udržateľný rozvoj bez opatrení, znižujúcich vplyv na životné prostredie a obyvateľstvo. Konferencia bude zameraná na riešenie otázok zvýšených dopravných požiadaviek v kontraste s možnosťami multimodálnych komunikačných systémov, ich kapacitou a možnosťami rozvoja. Významným prvkom pre riešenie sú možnosti modelových a simulačných riešení výhľadových vzťahov, aplikácie prvkov moderných technológií, zvyšovanie podielu hromadnej dopravy a širšie zavádzanie e- mobility. Špeciálna pozornosť bude venovaná riešeniu parkovacej politiky miest a bezpečnosti miestnych komunikácií.

Konferencia je určená pracovníkom projektových organizácií, verejnej správy z oblasti dopravy a územného rozvoja, pre autorizovaných stavebných inžinierov v oblasti dopravných stavieb, pre výskumných a vývojových pracovníkov a ostatných odborníkov z praxe.

| Contact Us | ©2006 Juri