Daniela Ďurčanská

DĎdoc. Ing. Daniela Ďurčanská, CSc.

Funkcia: pedagogický pracovník
Miestnosť: AE 024
Telefón: 041/513 5905
Adresa: Univerzitná 8215/1, 010 26  Žilina

Pracuje ako pedagogický pracovník na katedre cestného a environmentálneho inžinierstva na Stavebnej fakulte Žilinskej univerzity v Žiline.

Vo výskumnej činnosti sa venuje najmä environmentálnej oblasti, posudzovaniu vplyvov stavieb na životné prostredie, environmentálnym analýzam a monitorovaniu znečistenia ovzdušia od cestnej dopravy.

V rámci pedagogiky zabezpečuje predmety Miestne komunikácie, Ochrana životného prostredia, EIA – posudzovanie vplyvov na životné prostredie, Ekológia mestských sídiel, Environmentalistika.

© 2024 Katedra cestného a environmentálneho inžinierstva, Stavebná fakulta, Univerzitná 8215/1, 010 26 Žilina