Registrácia

Vážené dámy a páni,

pre registráciu na konferenciu Geosyntetika 2019 použite pdf formulár.

Formulár obsahuje polia pre elektronické vyplnenie (otvorte ho mimo prehliadača) alebo si ho vytlačte a vyplňte ručne. Po vyplnení bude pre Vás podkladom pre zaslanie úhrady vložného, ktoré treba zaplatiť do 01. 02. 2019. Vyplnený formulár zašlite na e-mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Vložné na konferenciu zahŕňa konferenčné materiály, CD zborník, publikovanie 1 príspevku v zborníku, občerstvenie počas 2 dní rokovania (káva, čaj, minerálka), obedy 7. a 8. 2. 2019 a vstup na spoločenský večer 7. 2. 2019.


Pre zaslanie abstraktu na konferenciu použite nasledovnú šablónuAbstrakt_GSY.

V abstrakte uveďte tematický okruh, do ktorého príspevok prihlasujete. Príspevok môže byť napísaný niektorým z rokovacích jazykov konferencie, ktorými sú slovenčina, čeština a angličtina.

Abstrakty môžete zasielať na adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.


Inštrukcie pre písanie článku

Po prijatí abstraktu pripravte článok podľa inštrukcií v šablóne. Článok zašlite na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. vo formáte doc/docx, ale aj vo formáte pdf do  1. 2. 2019.

Prijaté príspevky budú recenzované a vydané v elektronickom zborníku z konferencie.


Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na stretnutie v Žiline.